Radca prawnyKancelaria udziela porad i opinii prawnych za pośrednictwem Internetu Korzystając z jednego z poniższych adresów e-mail mogą Państwo złożyć zapytanie o wycenę, a następnie – po zaakceptowaniu stawki honorarium - zlecić udzielenie porady prawnej lub opinii prawnej. Typowa stawka honorarium za poradę wynosi od 100 zł do 150 zł netto, a w przypadku bardziej złożonych opinii stawka jest wyceniana indywidualnie.

Wykonanie usługi przez Internet stanowi istotne udogodnienie dla Państwa (oszczędność czasu), niemniej należy mieć świadomość, iż nie wszystkie sprawy mogą być w ten sposób rzetelnie załatwione. W przypadku, gdy nasza ocena sprawy będzie wskazywała, że porada przez Internet może być niewystarczająca, zostaną Państwo o tym powiadomieni w celu podjęcia świadomej decyzji.

Zapytanie o wycenę porady lub opinii jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami dla Klienta. Zlecenie na usługę prawną będzie przyjęte do realizacji dopiero wówczas, gdy wyraźnie potwierdzą Państwo akceptację stawki honorarium i terminu wykonania usługi.

Zapytania prosimy kierować na adres:
kancelariaCRK@wp.pl
lub bezpośrednio do partnerów zarządzających Kancelarią:

mec. Krzysztof Chojnacki
kancelaria.chojnacki@gmail.com
(sądowe i pozasądowe zabezpieczanie i windykacja należności
w kraju i za granicą, prawo pracy, podziały majątków małżeńskich i spadkowych, prawo spadkowe, prawo wekslowe)

mec. Michał Rościszewski
rosciszewskim@g
mail.com
(prawo procesowe cywilne, prawo pracy,
prawo spółek handlowych, prawo zobowiązań)

mec. Tomasz Kranc
tkranc@belma.com.pl

(prawo handlowe i gospodarcze,
prawo ubezpieczeń majątkowych)
Porady prawne